Perły Księżniczki zyskały w ostatnim czasie wielki rozgłos. W sieci pojawiło się wiele wpisów a komentujące podzieliły się na dwa obozy. Zdecydowana większość komentujących, która używała Pereł Księżniczki uważa je za genialny produkt. Na przeciwległym biegunie znalazły się wpisy kobiet krytykujących aplikowanie tamponów ziołowych, gdyż nie są lekiem. Panie te nie korzystały jednak z Pereł Księżniczki i nie odnosiły się do ich działania. Czym właściwie są i jak działają Perły Księżniczki?

Perły Księżniczki i ich skład

Perły to w rzeczywistości tampon z delikatnej bawełnianej osłonce, w którego wnętrzu kryje się bogactwo ziół wykorzystywanych od wieków w Tradycyjnej Chińskiej Medycynie do terapii różnego rodzaju schorzeń ginekologicznych. Warto przypomnieć, że zioła stanowią filar terapii TCM a ich skuteczność została wielokrotnie potwierdzona.

W tamponie umieszczono wyciągi roślinne z korzeni: selernicy, perełkowca żółtawego, dzięgla chińskiego, wyciąg z żywicy czarciuka smoczego oraz kwiatów krokosza a także sok z liści aloesu. Wiele z tych ziół naturalnie występuje wyłącznie na terenie Azji. 

Każdy ze składników posiada działanie przeciwzapalne, bakteriobójcze i grzybobójcze. Ich połączenie pozwala na uzyskanie wyjątkowo skutecznej mieszanki, którą z powodzeniem można stosować w infekcjach dróg rodnych różnego pochodzenia.

Zastosowanie Pereł Księżniczki Fohow

W Polsce Perły zyskały popularność dzięki skutecznemu eliminowaniu problemu nawracających grzybic pochwy. To jest obecnie najczęstszy problem, z powodu którego kobiety decydują się sięgnąć po produkt. Perły są pomocne również we wszelkiego rodzaju infekcjach, plamieniach, nieregularnych cyklach czy trudnościach z zajściem w ciążę. 

Czy wszystkie Perły Księżniczki są skuteczne?

Na rynku pojawiły się obecnie podróbki, których jakość i skład trudno zweryfikować. Z tego powodu produkt należy kupować wyłącznie u autoryzowanych przedstawicieli uznanych marek, które od wielu lat działają na rynku Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

W kontekście TMC warto też wspomnieć Eliksir Trzy Klejnoty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj